TESS Vikersund

Servicesenter i TESS Sør as

Adresse
Heggenvn. 19, 3370 VIKERSUND (kart)
Tel
31 30 25 50
E-post
vikersund@tess.no
Regionsenter
Drammen
Åpningstider
Mandag - Fredag: 07:00 - 16:00
Slangevakt
906 74 990
Mobilservice
90 73 73 44

Nøkkelpersoner

Navn Stilling E-post Tel Mobil
Stian Solbakken Avdelingsleder / Selgerleder stian.solbakken@tess.no 31 30 25 58 91 66 50 96
Frode Rønning Uteselger / Storkunde ansvarlig frode.ronning@tess.no 31 30 25 52 404 05 101
Johnny B. Andersen Kundeveileder johnny.Andersen@tess.no 31 30 25 53 402 37 951
Morten Bermingrud Kundeveileder / KAM morten.bermingrud@tess.no 31 30 25 57 915 15 415
Geir Meling Kundeveileder geir.meling@tess.no 31 30 25 55 90 85 95 93
Hanne C Mayer Sletten Kundeveileder klær/vern hanne.sletten@tess.no 31 30 25 54 -
Linda Solbakken Kundeveileder klær/vern linda.solbakken@tess.no 31 30 25 54 -
Bjørn Brecke Logistikk/transport bjorn.brecke@tess.no 31 30 25 56 -
Vidar Strange Logistikk/lager vidar.strange@tess.no 31 30 25 56 -
Ole Anders Reistad Driftsleder ole.anders.reistad@tess.no 31 30 25 58 926 46 059